Šviesos žemėlapis


Aukok Caritas"Toms" batai Lietuvoje ne tik sprendžia vaikų problemas, bet ir pildo jų svajones

 
Dažnai nesusimąstome, koks svarbus daiktas kasdienybėje yra batai. Nepasiturinčioms šeimoms, kurios neturi galimybių ir lėšų susimokėti mokesčius, įsigyti pakankamai maisto, šilti batai yra siekiamybė ir svajonė, o ne natūralus ir savaime suprantamas daiktas.
 
Gyvenant Lietuvoje, kurioje metų laikai keičiasi net keliskart per metus ir avalynės reikia daug ir įvairios batų trūkumas virsta didele problema šeimoms, kurios augina ne vieną vaiką, sunkiai verčiasi, nes geri batai kainuoja nepigiai, o ir vaikai juos išauga labai greitai. Tačiau Caritas džiaugiasi, jog yra organizacijos „Gelbėkit vaikus“ bendradarbė ir dėka amerikiečių „Toms“ batų gamintojų šiltų batų problema jau yra sprendžiama. Trečius metus iš eilės vykstančios paramos akcijos dėka jau daugiau nei šešiolika tūkstančių porų „TOMS“ batų šildo kojas vaikams ir jų tėvams visoje Lietuvoje.
 
Caritas darbuotojai džiaugiasi, jog tokia dovana žmonėms tampa ne tik problemos sprendimu, bet ir žinia, jog jie nėra vieniši su savo bėdomis, o vaikai ima tikėti stebuklais. Gal ir naiviai skamba, bet kai kuriems vaikams šilti batai tikrai prilygsta stebuklo išsipildymui.
Beje, „TOMS“ batai savo veiklą grindžia principu „All for One“ – visi už vieną. Tai reiškia, kad už kiekvieną nupirktą batų porą kita yra dovanojama nepasiturintiems žmonėms. Vykdydama tokią akciją amerikiečių įmonė ne tik konkrečiai prisideda prie žmonių gerovės, bet apie tai priverčia susimąstyti ir tuos, kurie juos perka.
Caritas Lietuvoje dėkoja organizacijai "Gelbėkit vaikus" už galimybę būti vienais iš "Toms" batų paramos gavėjais Lietuvoje. Tokios draugystės ir abipusis bendradarbiavimas suvienija dideliems pokyčiams! 
Galime džiaugtis ir skatinti tokias verslų iniciatyvas, bei tikėtis, kad panašių atsiras ir Lietuvoje. O labiausiai juk įkvepia teigiami kitų pavyzdžiai!
 
 

INFO DĖL COVID-19

          

Paaukok vaikams


Popiežiaus Intencija 2020-05 mėn.

Naujienų archyvas

Video

Gerumas mus vienija!

Partneriai

 

 

 

Rėmėjai