Paaukok vaikams


Aukok CaritasGerumo akcija „Padėk mano vargstančiai mamai“: geri darbai neišmatuojami

Gerumo akcija „Padėk mano vargstančiai mamai“ visą praėjusį mėnesį kvietusi geros valios žmones aukoti sunkiai besiverčiančioms mamoms baigėsi. Akcijos organizatoriai – žiniasklaidos kontroliuojančioji bendrovė „Baltic Media Alliance“ ir organizacija Caritas – baigė skaičiuoti gyventojų dosniai suaukotus daiktus ir jau šią savaitę parama pasieks nepriteklių patiriančias mamas visoje Lietuvoje.

 

Didžiųjų Lietuvos miestų Caritas savanoriai net keletą dienų intensyviai skaičiavo, svėrė, rūšiavo žmonių suaukotus daiktus. Įspūdingi skaičiai vienetais, kilogramais ir net tonomis iš tiesų pribloškia: net kelios tonos drabužių ir avalynės, 8480 vnt. sauskelnių, 554 vnt. higienos prekių, beveik 100 kg patalynės, 15 vaikiškų vežimėlių, kelios mikrobangų krosnelės ir televizoriai, elektriniai šildytuvai, vaikiški dviratukai. Taip pat žmonės aukojo kanceliarinių prekių, indų, puodų, keptuvių, rankšluosčių, vaikiškų kėdučių, nešyklių, negendančių maisto produktų, maistelio kūdikiams, gausybę žaisliukų ir kitų daiktų. Buvo aukojančių grynaisiais pinigais (2445 lt), o taip pat dovanojančių čekius apsipirkti, kurių suma 1000 lt. Kukliais ir labai apytiksliais paskaičiavimais bendra paramos suma siekia beveik 71 tūkstantį litų. Be to, buvo žmonių, aukojančių vargstančioms šeimoms tiesiogiai, taip pat tokių, kurie padėti kiek galėdami ketina nuolatos.

 

 

„Nuveikti geri darbai neišmatuojami. Lietuvos žmonės mus, organizatorius, nepaprastai nustebino. Akcija „Padėk mano vargstančiai mamai“ vyko antrą kartą, o Lietuvos mastu – pirmą, todėl toks didelis žmonių aktyvumas ir dosnumas iš tiesų maloniai nudžiugino. Pernai kvietėme vilniečius aukoti Caritas Motinos ir vaiko globos namuose gyvenančioms mamoms, o šiemet - nepriteklių ir vargą patiriančioms mamytėms, kurios labai stengiasi dėl savo vaikučių. Akciją išplėtėme per didžiuosius Lietuvos miestus ir žmonės noriai jungėsi, skambino, domėjosi, aukojo. Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems“, – didele akcijos sėkme džiaugiasi „BMA Lietuva“ generalinė direktorė Jolanta Butkevičienė.

 

Kiek yra vargstančių ir nepriteklių patiriančių mamų, ko būtent labiausiai reikia kiekvienai šeimai, geriausiai žino Caritas atstovai, kurie globoja nepasiturinčias šeimas ir padeda kuo galėdami. „Tūkstantis ir vieną kartą dėkui žmonėms už jų gerumą. Visi taip gausiai ir dosniai aukoję, davė pirmąjį postūmį skurdą patiriančioms mamoms ir jų vaikučiams. Šių šeimų kasdienybė nors truputį palengvės, o sumažėjęs rūpesčių šešėlis leis mamoms daugiau šypsotis“, – Caritas vardu dėkojo komunikacijos koordinatorė Dalia Sakalauskaitė-Babravičė.

 

Gerumo akcijos „Padėk mano vargstančiai mamai“ organizatoriai ir kitąmet Motinos dienos proga kvies visus geros valios žmones atsigręžti į nepriteklių patiriančias, bet mylinčias ir rūpestingas mamas. Žiniasklaidos kontroliuojančioji bendrovė „Baltic Media Alliance“ ir organizacija Caritas dėkoja visiems, prisidėjusiems prie gerumo akcijos.

 

 

 

(šaltinis - "Lietuvos rytas")

Caritas Lietuvoje 30 metų


Raskite mus!


Popiežiaus intencija gruodžio mėnesiui

Naujienų archyvas

Video

Gerumas mus vienija!

Partneriai

 

 

 

Rėmėjai