Šviesos žemėlapis


Aukok CaritasPagalba drabužiais

                     „Kad tinkami daiktai greičiausiai pasiektų jų stokojančius žmones!“

Dovanojamų daiktų priėmimo aprašas

  1. Dovanokite geros būklės daiktus. Dovanojamas daiktas (rūbas, patalynė, žaislas ar kt.) turi būti geros būklės – be dėmių ir įplyšimų, nepraradęs funkcionalumo, nesulūžęs, tinkamas naudoti. Gerais ir tinkamais daiktais kviečiame dalintis su stokojančiais žmonėmis, taip suteikiant daiktui antrą galimybę būti vertingu, o stokojančiam asmeniui – galimybę patenkinti poreikį ir pagerinti savo kasdienybę.
  2. Jei dovanojate rūbus bei avalynę:
  • įsitikinkite, kad visi rūbai yra švarūs, nesuplyšę, be dėmių, išskalbti ir ne per daug sudėvėti.
  • būkite tikri, kad drabužiai yra atitinkantys šių dienų poreikius. Kviečiame dovanoti sezoną atitinkančius rūbus, kurie iš karto galėtų keliauti į kitus namus.
  • žinokite, kad reikalingi visų dydžių drabužiai, net ir ypač maži arba labai dideli.
  • ypač atkreipkite dėmesį į batų būklę. Avalynė linkusi prisitaikyti prie dėvėtojo kojų, todėl gali būti ypač pakitusi pirštų srities forma, kulnas ar tiesiog atsiradęs nemalonus kvapas. Labiausiai dovanoti tinkami batai yra tokie, kurie buvo dėvėti kelis kartus ir dėl vienų ar kitų priežasčių Jums netiko.
  1. Siekdamas, kad dovanojami daiktai būtų tinkami naudoti ir kuo greičiau pasiektų jų stokojančius žmones, priėmimo punkte veikiantis savanoris:
  • peržiūrės ir įvertins dovanojamų daiktų būklę (ar tai švarūs daiktai, nesuplyšę, tinkami dėvėti), kad tiek atnešęs asmuo, tiek priimantis asmuo būtų tikri, jog rūbai yra geros būklės bei galės keliauti į stokojančių asmenų namus;
  • peržiūrės ir įvertins rūbų sezoniškumą. Tai reiškia, priims tuos rūbus, avalynę ir daiktus, kurie pagal metų laiką galės būti iš karto atiduoti naudoti. Dauguma parapijų neturi sąlygų ilgiau sandėliuoti daiktus, be to, užsigulėję daiktai praranda savo estetinį vaizdą (suplėksta ir t.t.). Tokiu būdu nukenčia tiek tuos daiktus dovanojęs, tiek juos galėjęs naudoti žmogus.
  • peržiūrės ir įvertins avalynės tinkamumą ir tolimesnį panaudojimą.

   4.Dėkojame visiems, norintiems pasidalinti ir padėti. Kviečiame kartu patirti dovanojimo džiaugsmą ir kurti krikščionišką aukojimo kultūrą – aukoti ir dovanoti ne tik tai, ko mums nereikia, tačiau tai, ką dar mielai naudotume/nešiotume patys, tačiau turėdami galimybę dalinamės su stokojančiais broliais ir seserimis.

Caritas kontaktai regionuose:

Vilnius: tel.: (8 5) 261 0561, Mob. 8 655 02288, el. paštas: soc.tarnyba@gmail.com

Kaunas: 867322327, el. paštas:caritas@kn.lcn.lt(Šiuo metu drabužiai nepriimami)

Panevėžys: 8 (45) 437371, el. paštas: paneveziocaritas@gmail.com,  (Šiuo metu drabužiai nepriimami)

Telšiai:  8 (444) 54639, el. paštas: telsiucaritas@gmail.com 

Marijampolė: 8(343) 56338, el. paštas: caritas@vk.lcn.lt

Kaišiadorys: 860111454el. paštas: caritas@ks.lcn.lt

Šiauliai: aukojamiems daiktams ir drabužiams šiuo metu poreikio nėra

 

INFO DĖL COVID-19

          

Paaukok vaikams


Popiežiaus intencija 2020-04 mėn.

Naujienų archyvas

Video

Gerumas mus vienija!

Partneriai

 

 

 

Rėmėjai